ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м. Києві
Новости
 • Подання заяви про відмову від спрощеної системи оподаткування

  Подання заяви про відмову від спрощеної системи оподаткування

  23.10.2015

  Заява про відмову від спрощеної системи оподаткування фізичними особами – підприємцями – платниками єдиного податку подається в один із способів, зазначених у пп. 298.1.1 п. 298.1 ст. 298 Податкового кодексу, до територіального органу ДФС за місцем податкової адреси платника податків – фізичної особи.

 • Подання заяви про відмову від спрощеної системи оподаткування

  Подання заяви про відмову від спрощеної системи оподаткування

  23.10.2015

  Заява про відмову від спрощеної системи оподаткування фізичними особами – підприємцями – платниками єдиного податку подається в один із способів, зазначених у пп. 298.1.1 п. 298.1 ст. 298 Податкового кодексу, до територіального органу ДФС за місцем податкової адреси платника податків – фізичної особи.

 • Щодо визначення поняття «первинна реєстрація РРО»

  Щодо визначення поняття «первинна реєстрація РРО»

  23.10.2015

  Державний реєстр РРО – перелік моделей РРО та їх модифікацій, які мають підтвердження відповідності вимогам діючих державних технічних регламентів та стандартів згідно із Законом України від 17.05.2001 р. № 2406-ІІІ «Про підтвердження відповідності», а також відповідають вимогам нормативних актів України, і такі РРО дозволені для застосування у сфері, визначеній Законом про РРО. Реєстр РРО складається з двох частин. До першої частини Реєстру РРО внесено інформацію про РРО, дозволені до первинної реєстрації. Первинна реєстрація РРО – реєстрація РРО уповноваженими державними органами вперше щодо цього РРО. Тобто первинній реєстрації підлягають моделі (модифікації) РРО, які не експлуатувалися (нові) та внесені до першої частини Реєстру РРО.

 • Скористайтесь правом на доступ до публічної інформації

  Скористайтесь правом на доступ до публічної інформації

  23.10.2015

  До ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м. Києві із запитом на отримання публічної інформації можна звернутися поштою за адресою: 04213 м. Київ, просп. Героїв Cталінграда, 58, електронною поштою: obolon_dpi@ukr.net, телефоном/факсом 412-38-32 або особисто за адресою: м. Київ, просп. Героїв Cталінграда, 58, кім. 102.

 • Кожен громадянин має право звернутися до органів влади

  Кожен громадянин має право звернутися до органів влади

  23.10.2015

  У ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м. Києві за адресою пр-т. Героїв Сталінграду, 58, кімната 102 (перший поверх) діє приймальня громадян, де відповідно до вимог наказу Міністерства фінансів України від 02.03.2015 р. № 271 та затвердженого графіку в установлені дні та години здійснюється особистий прийом громадян посадовими особами ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м. Києві з питань, що входять до компетенції органів ДФС.

 • Новітній електронний сервіс в допомогу платникам податків

  Новітній електронний сервіс в допомогу платникам податків

  23.10.2015

  Оболонська ДПІ нагадує про впровадження нового електронного сервісу «Отримання відомостей з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків у електронному вигляді з використанням електронного цифрового підпису». Для надання такої послуги важливо визначити та встановити фізичну особу, якій надається відповідна послуга. У новому електронному сервісі електронний цифровий підпис слугує як аналог власноручного підпису на заяві фізичної особи – платника податків для надання документу юридичної сили. Застосування електронного цифрового підпису дає змогу значно скоротити час руху документів в процесі оформлення запитів.

 • Страхові премії на користь працівників не є базою нарахування єдиного внеску

  Страхові премії на користь працівників не є базою нарахування єдиного внеску

  23.10.2015

  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м. Києві повідомляє, що пунктом 1 частини першої ст. 7 Закону України від 08.07.2010 р. № 2464-VІ «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» визначено, що базою нарахування єдиного внеску для роботодавців та найманих працівників є сума нарахованої кожній застрахованій особі заробітна плата за видами виплат, які включають основну та додаткову заробітну плату, інші заохочувальні та компенсаційні виплати, у тому числі в натуральній формі, що визначаються відповідно до Закону про оплату праці.

 • Про відповідальність передбачену за незбереження або втрату книги обліку розрахункових операцій

  Про відповідальність передбачену за незбереження або втрату книги обліку розрахункових операцій

  23.10.2015

  Відповідно до пунктів 5,6 ст. 3 Закону України від 06.07.1995 №265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» суб’єкти господарювання, які здійснюють розрахункові операції у готівковій та/або безготівковій формі (із застосуванням платіжних карток, платіжних чеків, жетонів тощо) при продажу товарів (наданні послуг) у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, а також операції з приймання готівки для подальшого її переказу зобов’язані у разі незастосування РРО у випадках, визначених цим Законом, проводити розрахунки з використанням книги обліку розрахункових операцій з додержанням встановленого порядку її ведення, забезпечувати зберігання використаних КОРО протягом трьох років після їх закінчення.

 • Чи мають право застосовувати КОРО та РК при роздрібній торгівлі пивом фізичні особи – підприємці – платники єдиного податку другої і третьої груп?

  Чи мають право застосовувати КОРО та РК при роздрібній торгівлі пивом фізичні особи – підприємці – платники єдиного податку другої і третьої груп?

  23.10.2015

  Фізичні особи – підприємці – платники єдиного податку другої та третьої груп, які здійснюють роздрібну торгівлю пивом, при розрахунках готівкою зобов’язані з 1 липня поточного року застосовувати належним чином зареєстровані РРО з роздрукуванням відповідних розрахункових документів, що підтверджують виконання розрахункових операцій.

 • Чи потрібно застосовувати РРО при продажу проїзних документів на залізничному транспорті з використанням мережі Інтернет?

  Чи потрібно застосовувати РРО при продажу проїзних документів на залізничному транспорті з використанням мережі Інтернет?

  23.10.2015

  При здійсненні розрахунків за залізничні квитки безпосередньо у квитковій касі підприємство зобов’язане застосовувати РРО, а у разі здійснення розрахунків із використанням мережі Інтернет РРО не застосовується.

Как стать членом ассоциации?