Головне управління ДФС у Херсонській області
Новости
 • Сервіс «Пульс» працює за новими правилами

  Сервіс «Пульс» працює за новими правилами

  24.07.2017

  Головне управляння ДФС у Херсонській області звертає увагу херсонців: з 20 липня поточного року змінено номер телефону для прийняття: - інформації на сервіс «Пульс»; - усних звернень громадян; - інформації про особу, стосовно якої поводиться перевірка, щодо поширення на неї заборон відповідно до Закону України «Про очищення влади»

 • Закінчується термін сплати податку на доходи фізичних осіб

  Закінчується термін сплати податку на доходи фізичних осіб

  24.07.2017

  Відповідно до п. 179.7 ст. 179 Податкового кодексу від 02 грудня 2010 року № 2755-VІ із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) фізична особа зобов’язана самостійно до 1 серпня року, що настає за звітним, сплатити суму податкового зобов’язання, зазначену в поданій нею річній податковій декларації про майновий стан і доходи.

 • ДФС пропонує інструкцію з заповнення Таблиці платника податків (ТПП)

  ДФС пропонує інструкцію з заповнення Таблиці платника податків (ТПП)

  24.07.2017

  Для зручності платників податків ДФС пропонує користування інструкцією щодо правильності заповнення Таблиці платника податків при реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних

 • Про розмір «звичайної» соціальної податкової пільги у 2017 році

  Про розмір «звичайної» соціальної податкової пільги у 2017 році

  24.07.2017

  Відповідно до п.п.169.1.1 п.169.1 ст.169 Податкового кодексу України від 02.12.2010 №2755-VІ із змінами і доповненнями (далі – ПКУ) платник податку має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50% розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року

 • Штрафні санкції за несвоєчасну реєстрацію податкових та акцизних накладних через кібератаку не застосовуватимуться

  Штрафні санкції за несвоєчасну реєстрацію податкових та акцизних накладних через кібератаку не застосовуватимуться

  21.07.2017

  Врегульовано питання щодо незастосування штрафних санкцій за несвоєчасну реєстрацію податкових та акцизних накладних через несанкціоноване втручання в роботу комп’ютерних мереж платників податків

 • Платник податків має право перенести граничний строк подання декларацій через непереборні обставини

  Платник податків має право перенести граничний строк подання декларацій через непереборні обставини

  21.07.2017

  Для перенесення встановленого податковим законодавством строку подання декларації на більш пізній строк платник податків має право подати відповідний письмовий запит до керівника контролюючого органу.

 • Питання зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування

  Питання зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування

  20.07.2017

  Питання зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування регулюється п. 201.16 ст. 201 Податкового кодексу України (далі – Кодекс), Постановою Кабінету Міністрів України від 26 квітня 2017 року № 341

 • Порядок розгляду скарг щодо відмови у реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування

  Порядок розгляду скарг щодо відмови у реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування

  19.07.2017

  14 липня 2017 року набрала чинності Постанова Кабінету Міністрів України від 04.07.17 №485, якою затверджено Порядок розгляду скарг на рішення комісії Державної фіскальної служби про відмову у реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних.

 • Підробіток для неповнолітніх: права, гарантії, обмеження

  Підробіток для неповнолітніх: права, гарантії, обмеження

  19.07.2017

  На Херсонщині під час курортного сезону значна кількість юнаків та дівчат, які вважаючи себе дорослими, намагаються реалізувати своє бажання працювати та отримувати гідну оплату праці. Водночас, роботодавці залюбки приймають на роботу неповнолітніх, які погоджуються на запропоновану винагороду за свою працю та досить необізнані з особливостями трудових відносин, передбаченими нормами Кодексу законів про працю України (далі - КЗпП).

 • Внесено зміни до програмного забезпечення ДФС для формування та подання звітності в електронному вигляді

  Внесено зміни до програмного забезпечення ДФС для формування та подання звітності в електронному вигляді

  18.07.2017

  На головній сторінці офіційного веб-порталу Державної фіскальної служби України (далі – ДФС) в електронному сервісі «Електронна звітність» у розділі «Спеціалізоване клієнтське програмне забезпечення для формування та подання звітності до «Єдиного вікна подання електронної звітності»» (http://sfs.gov.ua/elektronna-zvitnist/spetsializovane-klientske-program/) розміщено перелік змін та доповнень до «Спеціалізованого клієнтського програмного забезпечення для формування та подання звітності до «Єдиного вікна подання електронної звітності»»

Как стать членом ассоциации?