На Херсонщині минулорічний “курортний” порушник отримав покарання

18.04.2017

Наслідки минулорічного курортного сезону на Херсонщині продовжують розглядатися у судових спорах. Адже чимало недобропорядних комерсантів, які торік проводили незаконну діяльність на узбережжі Чорного та Азовського морів без придбання ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями, були викриті фахівцями відділу фактичних перевірок, контролю за готівковими операціями управління аудиту ГУ ДФС у Херсонській області.

Так, один винахідливий підприємець звернувся до суду, отримавши від фахівців фіскального відомства у серпні 2016 року 81 тис.грн. штрафних санкцій, з вилученням майже 600 найменувань підакцизних товарів на 40 тис.гривень. Бізнесмен провадив свою діяльність на березі Азовського моря без жодних дозвільних документів, а також без ліцензії на роздрібну торгівлю алкогольними напоями.

Під час судових засідань “курортний” порушник намагався довести, що діяльність здійснював не він, а інша особа, приносив додаткові документи та залучав “свідків”, але все марно…

У спеціалістів фіскальної служби регіону були незаперечні факти порушення підприємницької діяльності: фото та відео фіксація порушень, зроблені запити до орендодавців, фотографії закладу із кількістю вилученого товару. Тож докази підприємця не були прийняті до уваги  ні в Херсонському окружному адміністративному, ні в Одеському апеляційному адміністративному судах. Тож горе - підприємцю не вдасться уникнути покарання.

 Шановні підприємці! Незабаром розпочнеться цьогорічний курортний сезон – незабудьте своєчасно отримати необхідні документи для здійснення  підприємницької діяльності, аби уникнути штрафних санкцій.

Автор: Головне управління ДФС у Херсонській області