Тестування сервісу ДФС E-Receipt – триває

28.11.2018

Головне управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі запрошує платників податків взяти участь у тестуванні електронного сервісу E-Receipt.

Для тестування пропонується безплатне клієнтське програмне забезпечення (інсталяційний пакет) для операційних систем Windows та Android, що розміщене за посиланням: http://217.76.198.145/E-Receipt.

Для реєстрації кас та касирів у приватній частині Електронного кабінету створено електронний сервіс «Експериментальний проект РРО».

Даний сервіс надає можливість платникам обрати із запропонованого списку господарську одиницю, де розміщено касу, пілотний проект, у якому вона візьме участь, та зареєструвати в режимі он-лайн касу та касирів.

Для того, щоб розпочати роботу з касою необхідно відкрити зміну, сформувати електронний чек.

Формування електронного чеку здійснюється за допомогою довідника номенклатури товару, який необхідно заповнити до початку роботи з касою відповідно до інструкції користувача, що розміщена за посиланням: http://217.76.198.145/E-Receipt.

Інструкція користувача щодо роботи з сервісом в Електронному кабінеті розміщена в меню «Допомога».

За результатами тестування інформаційної системи E-Receipt ДФС надасть до Мінфіну пропозиції щодо участі у експериментальному проекті.

https://www.facebook.com/sfs.kherson/

 

Автор: Головне управління ДФС у Херсонській області